X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Adamex - nowoczesna firma z 30-letnią tradycją

06 Lip 2020
artykuł partnerski

Adamex to rodzinna firma, która od niemal 30 lat produkuje najwyższej jakości wózki dziecięce. Zaczynając jako niewielka, przydomowa manufaktura zawsze stawiała sobie za cel zadowolenie klienta, bezpieczeństwo dzieci i wyjątkowe wzornictwo.

Konsekwentnie wypełniając te założenia dziś zatrudnia już ponad 300 osób i prowadzi produkcję w profesjonalnej fabryce o powierzchni ponad 5000m2, wykorzystując przy tym zdobycze najnowszej technologii, takie jak cyfrowe maszyny do obróbki aluminium czy komputerowo sterowany system do krojenia tkanin.

Adamex - nowoczesna firma z 30-letnią tradycją

foto: siedziba firmy Adamex

Adamex nigdy nie przestaje się rozwijać. Każdego roku firma wprowadza na rynek od 2 do 3 nowych modeli wózków dziecięcych, jednocześnie ulepszając i odświeżając design wieloletnich bestsellerów. Do produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Tkaniny o najmodniejszych splotach i kolorach z atestami higienicznymi, wysokogatunkowe aluminium, bezpieczne i trwałe komponenty plastikowe.

Każdy model zaprojektowany jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół i w trosce o zapewnienie funkcjonalności, bezpieczeństwa, wygody i radości z użytkowania. W osiągnięciu tych celów pomaga utrzymanie najwyższej jakości produktu poprzez zastosowanie trójstopniowej kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego.

Adamex - nowoczesna firma z 30-letnią tradycją

Adamex dostarcza najwyższej jakości wózki dziecięce do ponad czterdziestu krajów w Europie i poza nią. Szeroka baza polskich odbiorców sprawia, iż produkty firmy ADAMEX dostępne są w ponad trzystu punktach w całym kraju. Firma potrafi dopasować swoją ofertę to estetyki niemal każdego państwa na świecie dzięki znakomitej kadrze projektantów i nieograniczonym zasobom materiałów i dodatków.

Wysoka elastyczność i umiejętność sprostania wymaganiom klienta, pozwala firmie działać pod własnymi markami oraz na zasadzie ODM. Prężnie działający marketing umożliwia utrzymanie stałego kontaktu z klientem docelowym poprzez social media, a profesjonalny serwis szybko i kompleksowo świadczy pomoc i doradztwo w nagłych przypadkach.

Adamex - nowoczesna firma z 30-letnią tradycją

Adamex dba o kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z klientem uczestnicząc co roku w wielu międzynarodowych wystawach branżowych w kraju i za granicą. Oprócz działalności stricte komercyjnej Adamex działa także charytatywnie, wspierając lokalne drużyny sportowe, jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz ogólnopolskie akcje filantropijne.

Adamex - nowoczesna firma z 30-letnią tradycją

***

Polecamy także:

Tekstylia bambusowe – HIT sezonu letniego, który podbija rynek dziecięcych ubranek

Tekstylia bambusowe – HIT sezonu letniego, który podbija rynek dziecięcych ubranek

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera