X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Bransoletki z klocków LEGO - HIT tego lata

07 Lip 2020
źródło: kobieta.interia.pl ; foto: lego.com

LEGO od kilku lat nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością. Jednym z największych sukcesów tej marki, jest wsłuchiwanie się potrzeby młodych konstruktorów. Sukces ten należy jednak do projektantów LEGO, którzy potrzeby najmłodszych zamieniają w pomysł, natomiast pomysł przekształcają w produkt.

Marka LEGO wprowadziła na rynek nowość LEGO DOTS. Są to kreatywne zestawy do tworzenia bransoletek i domowych dekoracji. Z serią DOTS  dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi artyści. Możliwości jakie daje seria DOTS to oprócz bransoletek, są również organizery na biurko, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia.

Bransoletki z klocków LEGO - HIT tego lata

Bransoletki z klocków - dziecięce "must have"

Bransoletki DOTS świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie wakacyjnej stylizacji najmłodszych klientów. Bransoletka to nie tylko unikatowy design, ale również wytrzymałe tworzywo oraz wygodne zapięcie które zapewni wygodę noszenia. Z jednego "mega zestawu"można stworzyć aż pięć ozdób. W zestawie znajdują się kolorowe płytki, które zachęcają do tworzenia niepowtarzalnych bransoletek.

Bransoletki z klocków LEGO - HIT tego lata

LEGO DOTS, to nie tylko bransoletki

Seria DOTS ma wiele kategorii min. home decor. Dzieci podczas kreatywnej zabawy mogą stworzyć unikatowe akcesoria do swojego pokoju. Z kolorowych płytek można stworzyć min. ramki na zdjęcia, które staną się idealną ozdobą wakacyjnych wspomnień. W serii DOTS znajdują się także elementy z których można stworzyć, szkatułkę na biżuterię oraz organizer na biurko. DOTS to idealna propozycja dla klientów, którym zależy na kreatywności swoich dzieci.

autor: Dorota Kubańska 

***

Polecamy także:

LEGO® otwiera swój flagowy sklep w Hangzhou

LEGO® otwiera swój flagowy sklep w Hangzhou

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera