X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby zwycięzcą konkursu Perły Rynku Kosmetycznego 2020

23 wrz. 2020
źródło: www.wiadomoscikosmetyczne.pl

Chusteczki wodne Aqua Wipes Fresh Baby zostały nagrodzone brązową Perłą Rynku Kosmetycznego 2020 w kategorii Produkty pielęgnacyjne dla dzieci. Tym samym w ocenie jurorów zostały uznane za jedną z najbardziej udanych nowości roku.

Perły Rynku Kosmetycznego to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści –  przedstawiciele najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych – wskazują najbardziej udane nowości. Inicjatorami i organizatorami badania są miesięczniki „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe”.

Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby są w 100 proc. naturalne, bowiem tkanina z której je wykonano to bawełna bez domieszek poliestrów. Nasączone są w 99,9 % czystą wodą z odrobiną ekstraktu z grejpfruta. Dzięki takiemu składowi chusteczki są wyjątkowo bezpieczne – nie powodują podrażnień, ani reakcji alergicznych na skórze. Można je stosować do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry dzieci już od 1 dnia życia.

Są wyjątkowo pomocne w trakcie przewijania i posiłków. Znakomicie sprawdzają się zarówno na spacerze, jak i w domu. Opakowanie chusteczek wyposażone jest w klips zabezpieczający przed ewentualnym wysychaniem. Dodatkowo sama tkanina jest wyjątkowo mocno nawilżona, dzięki czemu do końca opakowania wilgotność chusteczek pozostaje taka sama.

Użytkownicy, którym nieobojętny są kwestie ekologii nie musza się też martwić o odpady. Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby są nie tylko w 100 % naturalne, ale i biodegradowalne.

Wyłącznym dystrybutorem chusteczek Aqua Wipes Fresh Baby w Polsce jest FHU Lider M. Dawid, ul. Oliwkowa 1, 87-162 Krobia.

Polecamy także:

Etisoft wprowadza na rynek innowacje dla bezpieczeństwa i zdrowia dzieci!

 

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera