X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Designerskie dodatki do pokoju dziecięcego

24 cze 2020
źródło: materiały prasowe

Designerskie dodatki - dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Jest to królestwo małych przygód i niezapominanej zabawy. Pokój dziecka zazwyczaj jest to niewielka przestrzeżeń, w której pełnia kolorów i wzorów pobudza wyobraźnię. Cóż lepiej mogłoby uzupełnić tą radosną przestrzeń jak nie designerskie dodatki, które cieszą się ogromna popularnością wśród kupujących.

Dodatki do pokoju dziecięcego budują szczególna część rynku meblowego i dekoracyjnego, przede wszystkim z uwagi na wymagającego klienta jakim jest dziecko. Dobry design do pokoju dziecięcego ma na uwadze bezpieczeństwo użytkowania, oraz  powinien wyróżniać się pomysłem i estetyką, odpowiadającą grupie wiekowej dziecka.

Plakaty - oryginalna ozdoba dziecięcego wnętrza.

Plakaty dla dzieci niezależnie od płci i wieku, potrafią całkowicie odmienić przestrzeń, nadać jej całkiem inny wymiar. Producenci najczęściej proponują plakaty w pastelowych kolorach zarówno dla dziewczynek i chłopców. Przedstawiają one min: zwierzęta, podwodny świat, kosmos, jak również kształty litery i formy.

Designerskie dodatki do pokoju dziecięcego

Designerskie dodatki do pokoju dziecięcego

Drewniane litery - ekologiczna dekoracja ścian.

Producenci w swoich produktach proponują kilka rozwiązań materiału - drewno, pianka, bawełna. Do wykonania literek wykorzystane są wyłącznie bezpieczne ekologiczne farby. Literki na ścianę są również bardzo łatwe w montażu, mocna dwustronna taśma podklejona podwójnie. co bardzo częstą ma ogromny wpływ na decyzję klienta, w kwestii zakupu.

Designerskie dodatki do pokoju dziecięcego

Łapacz snów - popularny dodatek do dziecięcego wnętrza

Niezwykle modny element dekoracyjny, bardzo często wybierany przez konsumentów. Pierwotnie łapacze były znane tylko przez kanadyjskie i północnoamerykańskie plemiona Siuksów i Odżibwejów. Łapacza snów zawieszano nad miejscem przeznaczonym do spania, aby w nocy mógł wyłapywać złe sny i myśli, które musiały zniknąć następnego ranka. Współcześnie ta ozdoba, dodaje przytulności i uroku dziecięcym wnętrzom.

Designerskie dodatki do pokoju dziecięcego

autor: Dorota Kubańska

***

Polecamy także:

O fenomenie wielofunkcyjnego bujaka Good Wood

 

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera