X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

"Diabeł tkwi w szczegółach" czyli TOP gadżety do wózka - artykuł eksperta

23 Wrz 2020

Mogę się założyć o dobrą filiżankę kawy, że większość z osób, które właśnie czyta ten artykuł ma w swoim domu chociaż jedną rzecz ze sklepu Ikea. Tak, świeczka też się w to wlicza. Nasuwa się zatem pytanie dlaczego o tym wspominam i jaki ma to związek z tematem dzisiejszego artykułu, gadżetami do wózka? Pomimo, iż meble są takie same, to liczy się zestawienie tych rzeczy z dodatkami. Dzięki nim każde wnętrze, pomimo iż wyposażone w jednym sklepie wygląda inaczej, pokazując charakter właściciela.

„Diabeł tkwi w szczegółach” proste zdanie, które najlepiej oddaje co sprawia, że dana rzecz pokazuje nasz niepowtarzalny, indywidualny styl.

Odchodząc na chwilę od tematyki wózków i fotelików samochodowych, a skupiając się na czymś przyziemnym, chciałam Państwu pokazać, jak duże znaczenie mają w dzisiejszych czasach elementy zdobiące daną rzecz. Jeżeli wśród czytelników mamy miłośników motoryzacji, to zapewne zgodzicie się Państwo ze mną, że można kupić samochód jednej marki, ale to dodatki decydują, czy ostateczny wygląd samochodu będzie zapierał dech osób stojących na pasach. Takich przykładów z życia wziętych jest bardzo dużo, ale ograniczmy się do tematu, który w dzisiejszym artykule będziemy poruszać.

Gadżety do wózka, to one nadają wyjątkowości, wyróżniają nas z tłumu, sprawiając, że zwykły wózek staje się wymarzoną „pierwszą bryką” za którą wszyscy będą się oglądać.

Dodatki są idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcieliby zaszaleć z kolorem wózka, ale zawsze w ich przypadku wygrywa rozsądek. Mama, która spodziewa się dziewczynki i marzy o różowym wózku nie zdecyduje się na niego, ponieważ nie będzie miała pewności, że pozostawiając wózek dla drugiego dziecka, będzie miało tą samą płeć. Dlatego od kilku lat rodzice chętniej decydują się na stonowane kolory wózków. Kolor czarny wkradł się do barw często wybieranych, co na przestrzeni kilku lat bardzo się zmieniło. Jeszcze niedawno rodzice obawiali się ciemnych kolorów. Uważali, że dziecku w takim wózku będzie gorąco. Jednak takie barwy są idealną bazą dla kolorowych wkładek, które obecnie królują wśród wybieranych przez rodziców gadżetów. Wkładka do wózka pełni dwie funkcje. Z jednej strony estetyczną, natomiast z drugiej funkcjonalną sprawiając, że dziecko nie poci się w upalne dni.

Pomimo, iż producenci umożliwiają rodzicom zakup wózka wraz z dodatkami np. przewijakiem, torbą, mimo to nadal rodzice nie mają możliwości stworzenia wózka na swoje indywidualne potrzeby.

W okresie zimowym rodzice decydują się na muffki, czyli rękawice do wózka, które zdecydowanie poprawiają komfort spacerów w zimie, do których trzeba się dobrze przygotować. Rękawice są przyczepione na stałe do rączki wózka, dzięki temu możemy prowadzić go bez obawy przed zmarznięciem. Niestety zainteresowanie tym gadżetem pojawia się wyłącznie w okresie zimowym. Nie warto zatem wyposażać swojego sklepu w dużą ilość tego produktu.

Większym zainteresowaniem w tym okresie będzie cieszył się śpiworek, który powinien być dobrze dopasowany do danego modelu wózka. Wielu producentów w zestawie dołącza takie akcesoria, jednak często są one niedopracowane. Wobec czego, rodzice decydują się na zakup produktów innej firmy.

Natomiast w okresie letnim czytelnicy dopytują o gadżety, które można zamontować na rączce wózka np. pojemnik na napój. Ku mojemu zaskoczeniu bardzo sporadycznie pojawiają się zapytania o uchwyty do telefonów, pomimo iż żyjemy w czasach, w których telefon towarzyszy nam od rana do wieczora. Zdecydowanie mamy wolą przechowywać cenne rzeczy w torbie, gondoli czy schowku wbudowanym w wózek.

Podczas spacerów nie ma nic gorszego od słońca, które wdziera się do wózka i sprawia że nasze dziecko podczas drzemki jest niespokojne. Jeszcze niedawno rodzice rodzący w lecie kupowali parasolki, które w większej części były niewygodne, nie spełniały należycie swojej funkcji. Obecnie modne są daszki, które montuje się do oryginalnej budki wózka.

Jednym z ciekawszych gadżetów jakie testowałam, była dostawka do wózka, której testy można zobaczyć na moim portalu pierwszabryka.pl

Fenomenem tego gadżetu jest jego wygoda i praktyczność, które znacząco poprawiają komfort spacerów z dwójką dzieci. Niewielka rzecz, a cieszy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy zabierać dwóch wózków lub co gorsze rowerków, hulajnóg, które z pewnością pod koniec spaceru będziemy sami nosić. Dostawka jest doczepiana do tylnej osi wózka. Posiada wbudowane koła, dzięki którym nie musimy jej nosić kiedy z niej nie korzystamy.

***

Artykuł eksperta:

Karolina Tuszyńska

Założycielka portalu pierwszabryka.pl. Pomaga przyszłym rodzicom odnaleźć się podczas podejmowania trudnych decyzji związanych z wyborem wózka dziecięcego lub fotelika. Podchodzi indywidualnie do potrzeb swoich czytelników, dzięki czemu zyskała ich zaufanie i wiarygodność.

W branży dziecięcej od 2013 r. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

 

 

 

 

 

Polecamy także:

W jakie foteliki wyposażyć ofertę swojego sklepu? - artykuł eksperta

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera