X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Doświadczona francuska marka dla maluchów wchodzi na rynek polski

16 wrz. 2020
źródło: materiały prasowe

Babybio to francuska marka, która od 20 lat oferuje najwyżej jakości ekologiczne dania dla dzieci i niemowląt, teraz wkracza na rynek polski. W ofercie znajdują się mleka krowie i kozie w proszku, kaszki zbożowe, obiadki i deserki dla różnych etapów życia dziecka. Produkty są dostępne w słoiczkach, tubkach oraz wygodnych miseczkach, by łatwo zapewnić zdrowy i pełnowartościowy posiłek.

Ekologiczne mleko dla niemowląt Babybio, produkowane jest z mleka koziego lub odtłuszczonego mleka, pochodzącego od krów żywionych trawą lub ekologiczną paszą.

Mleko nie zawiera oleju palmowego i ma zrównoważony stosunek niezbędnych kwasów tłuszczowych. W ofercie Babybio znajduje się mleko początkowe oraz następne – idealne podczas odstawiania od piersi. Jego receptura jest specjalnie opracowana, w celu zapewnienia niezbędnych składników odżywczych, dla niemowląt w wieku powyżej 6 miesięcy.

Posiłki lekkie i łatwe w przygotowaniu

Gotowe posiłki w słoiczkach i lekkich miseczkach, są bardzo łatwe do przenoszenia i łatwe w przygotowaniu (w gotującej wodzie lub w mikrofali). Przeznaczone są dla dzieci od 8 i od 12 miesiąca życia. Gama dań gotowych oferuje dania warzywne, z jagnięciny, wołowiny, drobiu oraz ryb. W ofercie znajdują się również dania na dobranoc.

Przeciery z warzyw dla niemowlaków

Przeciery z warzyw są idealne dla niemowlaków od 4 miesiąca życia. Są bardzo łatwe w przygotowaniu. Ich bazą są warzywa na parze, dzięki czemu zachowują kolor, witaminy i niezbędne  minerały. Oferują naturalny smak, bez zbędnych dodatków.

Kaszki – od 6 miesiąca

Kaszki to doskonałe poszerzenie diety oraz odkrycie nowych smaków. Stworzone są na bazie mąki ryżowej i zbóż - pszenicy oraz owsa.

Produktów Babybio będzie można szukać w sklepach EKO.

Polecamy także:

Od "biznesu łóżkowego" do lidera firm zabawkowych w Polsce - rozmowa z Panem Januszem Musioł, MARKO

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera