X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Etisoft wprowadza na rynek innowacje dla bezpieczeństwa i zdrowia dzieci!

07 wrz. 2020
źródło: informacje prasowe

Firma Etisoft, czyli producent innowacyjnych maseczek samoprzylepnych, wprowadziła właśnie na rynek nowość – przyłbice dla dzieci. Jest to kolejny produkt w klasie Etisoft Personal Protection, który pozwoli zmniejszyć ryzyko zarażenia się zarówno COVID 19, jak i wirusami grypy.

Poliwęglan zastosowany do produkcji szyby w przyłbicy jest jednym z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych użytkowników, którzy zapewne intensywnie będą eksploatować produkt, podczas przebywania w szkole lub miejscach publicznych. Dodatkowym atutem jest funkcja unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie, która pozwoli bez problemu zjeść dziecku kanapkę lub napić się wody podczas przerwy szkolnej.

Zastosowana wstawka z pianki poliuretanowej zapewnia z kolei wygodę użytkowania. Istotnym jest, że przyłbice będą doskonałym rozwiązaniem także dla dzieci, które noszą okulary. Do czyszczenia szyby należy używać spirytusu lub płynu do czyszczenia ekranów LCD. Produkt posiada certyfikat CE.

Współcześni rycerze też noszą przyłbice

Warto wspomnieć, że przyłbice ochronne dla dzieci to ciekawa alternatywa dla noszonych przez nie maseczek, także w każdym innym publicznym miejscu, gdzie obecnie obowiązują zaostrzone zasady sanitarne. Dobrym pomysłem, by zachęcić dzieci, zwłaszcza te młodsze do noszenia przyłbic może być stworzenie historii o współczesnych rycerzach lub wręcz nawiązanie do postaci szturmowców z „Gwiezdnych wojen”!

Rozmiar przyłbicy został dobrany specjalnie z myślą o młodszych użytkownikach. Dzięki temu doskonale pasuje na dziecięce głowy i zapewnia swobodę ruchu. Szerokie pole widzenia i odpowiednia trwałość pozwala na intensywną eksploatację w szkole i podczas zabawy.

Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku i może być dezynfekowany środkami czystości na bazie alkoholu. Regularne czyszczenie przy pomocy ściereczki z mikrofibry zapewni komfort widzenia oraz utrzymanie higieny na właściwym poziomie.

Polecamy także:

Innowacyjne produkty dla noworodków - wywiad z założycielkami marki Medbest

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera