X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Firma COTTONMOOSE - specjaliści od zadań specjalnych na zimę!

17 Wrz 2020
źródło: informacje prasowe

Asortyment Cottonmoose jest szeroki, dzięki czemu produkty mogą towarzyszyć Rodzicom i ich Dzieciom przez cały rok. To z czego są jednak najbardziej znani to akcesoria zimowe, które ochronią przez zimnem, śniegiem i deszczem nawet największych zmarzluchów - śpiworki, kombinezony i ocieplacze na dłonie. Przyjrzyjmy się bliżej tej marce.

Cottonmoose to marka rodzinna. Od chwili powstania po dziś dzień samodzielnie dobierają tkaniny, projektują oraz szyją swoje produkty, dbając o najdrobniejszy detal na każdym etapie produkcji.

Asortyment opatrzony logo Cottonmoose wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych, wysokiej jakości antyalergicznych tkanin i wypełnień pochodzących ze sprawdzonych, zaufanych źródeł. Dzięki temu mamy pewność, że produkty spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci, narzucane przez międzynarodowe normy.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA I FOTELIKA MINI MOOSE, BABY MOOSE

Wskazane śpiworki zostały stworzone z myślą o najmłodszych Dzieciach. Mają ok. 80 cm długości i pasują do niemalże wszystkich dostępnych na rynku gondoli, spacerówek i fotelików samochodowych. Mogą być używane wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje otulenia i ochrony przed zimnem, śniegiem czy deszczem.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA I FOTELIKA COMBI

Jest to śpiworek zimowy, który może służyć przez cały okres wózkowania. Model ten „rośnie wraz z dzieckiem”. Śpiworek COMBI ma dwie części, które można ze sobą połączyć, kiedy dziecko urośnie. Część podstawowa śpiworka ma ok. 87 cm, a część dodatkowa przedłuża go o kolejne 29 cm. Śpiworek jest odpowiedni do niemalże wszystkich dostępnych na rynku gondoli, fotelików samochodowych i spacerówek. Dodatkowo, dolna część śpiworka COMBI, kiedy go nie przedłuża, może być wykorzystywana jako torba.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA MOOSE, MOOSE SHINE, MOOSE WZORZYSTY

Zimowy śpiworek MOOSE lub MOOSE SHINE, w sezonie 2020/2021 dostępny będzie także w limitowanej, wzorzystej wersji (MOOSE WZORZYSTY). Mają one ok. 108 cm długości, więc będą odpowiednie do spacerówek, natomiast w niektórych gondolach mogą wymagać podwinięcia. Docelowo, tworzone są z myślą o dzieciach od ok. 6 miesiąca życia.

ŚPIWORKI ZIMOWE DO WÓZKA ALASKAN I NORTH

Śpiworki zimowe ALASKAN oraz NORTH są śpiworkami z linii Premium, które mają ok. 108 cm długości (plus dodatkowe centymetry dzięki profilowaniu). Tak jak modele MOOSE i MOOSE SHINE będą idealne do większości spacerówek, ale w gondoli mogą wymagać podwinięcia. Niewątpliwą zaletą modeli śpiworków zimowych NORTH i ALASKAN jest profilowanie pod plecami i pupą, dzięki czemu śpiworki „zyskują” dodatkowe centymetry. Pozycja siedząca nie skraca śpiworka, a dziecko siedząc korzysta z dodatkowej profilowanej przestrzeni. Śpiworki doskonale układają się i dopasowują do każdej pozycji dziecka, zapewniając najwyższy komfort. Model NORTH ma możliwość rozpinania nie tylko po bokach ale także z przodu, co zwiększa komfort użytkowania i ułatwia dostęp do dziecka.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ ŚPIWORKI Z KOLEKCJI 2021 OD TYCH Z LAT POPRZEDNICH?

Produkty zimowe na sezon 2020/2021, względem modeli z sezonu poprzedniego:

  • wykonane są z nowej, najwyższej jakości, nowoczesnej tkaniny o właściwościach hydrofobowych i satynowo - matowym wykończeniu
  • mają duże zaszewki zapewniające dodatkowe miejsce na buciki
  • w większości mają nowoczesne systemy zapobiegające przemieszczaniu i ześlizgiwaniu się śpiworka z wózka (mata antypoślizgowa, system wpinania pasów, kieszeń w tylnej części oraz pasy z rzepami umożliwiające zapięcie śpiworka naprzemiennie za rączkę wózka lub za jego oparcie)
  • mają kilka dodatkowych centymetrów długości i szerokości
  • posiadają uniwersalny i nowoczesny system wpinania pasów bezpieczeństwa zapinany na rzepy umożliwiające idealne dopasowanie pasów oraz zabezpieczające przed dostępem powietrza i wychłodzeniem dziecka

Dodatkowo w ofercie 2021 pojawia się nowy kolor bursztynowy oraz po sporej metamorfozie powraca model śpiworka Alaskan.

Polecamy także:

Od "biznesu łóżkowego" do lidera firm zabawkowych w Polsce - rozmowa z Panem Januszem Musioł, MARKO

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera