X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Krewatywny zestaw Lego Art Iron Man okaże się hitem w sklepach?

11 listopad 2020
źrodło: antyweb.pl

Lego rozwija się w zaskakującym tempie. Niemalże każdy właściciel sklepu z branży dziecięcej wie jak ważne dla klientów są produkty tej marki. Kolekcjonerzy i pasjonaci Lego jedynie czekają na kolejne nowości tego światowego producenta. Niedawno do sprzedaży trafiła niecodzienna propozycja - Lego Art. Kierowana zarówno dla starszych jak i młodszych fanów klocków. Co ciekawe, po złożeniu klocków pełni rolę dekoracji.

Tytułowy zestaw Lego Art Iron Man to zestaw klocków Lego, służący do zbudowania portretu superbohatera w jednym rodzaju zbroi lub połączyć wszystkie zestawy i stworzyć duży portret Iron Mana. Do klocków dołączona jest ścieżka dźwiękowa, z której można poznać wiele ciekawostek na temat superbohatera i jego historii. Gotowy portret można wyeksponować na półce bądź powiesić na ścianie jak obraz.

Dlaczego warto mieć ten egzemplarz w sklepie?

Klocki to doskonały sposób na prezent oraz na umilenie czasu każdego dziecka. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Uczą także logicznego myślenia. Chętnie wybierane przez klientów nie tylko ze względu na markę, ale również z uwagi na ich funkcję edukacyjną. Wielu rodziców wykorzystuje klocki Lego, aby poprawić zdolności manualne swoich dzieci. Za pośrednictwem klocków Lego dzieci uczą się języków i ćwiczą robotykę.

Lego Art Iron Man to alternatywa dla starszych dzieci i dorosłych, którzy może są już znudzeni typowymi klockami. To również obowiązkowa propozycja dla maniaków Marvela. Ten egzemplarz łączy w sobie tradycyjne klocki Lego oraz pełni funkcję kultowych puzzli. Seria Art od Lego została stworzona dla całej rodziny - niezależnie od wieku domowników. Oprócz Iron Mana na sklepowych półkach powinny się pojawić również zestawy z innymi ikonami popkultury. W tej serii znajdziemy również zestaw z Marilyn Monroe czy "Gwiezdne Wojny".

***

Polecamy także:

Powstała gra, która pomaga dzieciom zarządzać gniewem i wybuchami złości

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera