X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Lalki Barbie - hity w sprzedaży!

22 Cze 2020
źródło: materiały prasowe

Lalki Barbie to kultowa zabawka. Każde dziecko marzy by posiadać oryginalną złotowłosą. Na rynku istnieje jednak wiele serii i linii tej zabawki. Jakie laki są trendy? Co najczęściej wybierają "mali" klienci?

Barbie z serii Fashionistas

To hit w sprzedaży od kilku miesięcy. Linia nietypowa i bardzo zróżnicowana. W tej serii nie znajdziemy lalki "idealnej" z długimi blond włosami, idealnymi proporcjami. Te modele mają na celu pokazywać dzieciom różnorodność. Co ciekawe pokazują także, że każdy człowiek nie musi być doskonały. W linii znajdziemy laki pokazujące najmłodszym, że na świecie są ludzie o różnych kolorach skóry, wadze, czy wzroście. W serii  znajdziemy także lalki z widoczną  niepełnosprawnością fizyczną, czy też z bielactwem.  Seria została oddana do sprzedaży na początku 2020 roku. Eksperci uznają, że może być ona odpowiedzią na często krytykę jaka spadała na lalki produkowane przez Mattel. Wielokrotnie uznawano, że kultowe Barbie propagują wyimaginowany  niezdrowy, anorektyczny wygląd. Co może wpływać na psychikę młodych dziewczynek.

Lalki Barbie - hity w sprzedaży!

Barbie gimnastyczka

To kolejna propozycja, która cieszy się popularnością. Atrakcyjna dla kupujących, ponieważ sprzedawana jest często w zestawach. W takim pakiecie klienci otrzymają różne stroje treningowe, a nawet torbę sportową.

Lalki Barbie - hity w sprzedaży!

 

Barbie Made to Move

Na pierwszy rzut oka może zostać mylona przez sprzedawców z Barbie Gimnastyczką. Jednak to całkowicie inna propozycja. Ta lalka posiada aż 22 zgięcia - dzięki temu można zrobić nią nawet szpagat. Skonstruowana po to, aby dziecko mogło dowolnie ją wyginać i poznawać elementy gimnastyki.

Barbie Skipper

"Lalka opiekunka do dzieci" to kolejna najczęściej kupowana seria. Zestaw zawiera lalkę opiekunkę, lalkę niemowlę oraz wszelkie akcesoria potrzebne do opieki nad dzieckiem. Seria wybierana jest często przez rodziców, ponieważ uczy małe dziewczynki odpowiedzialności i empatii.

Serii lalek Barbie jest mnóstwo. Kultowe zabawki zawsze były często kupowane przez klientów. Pomimo, że na rynku istnieje wiele podobnych modeli, to oryginału żadna alternatywa nie jest w stanie zastąpić.

 

autor: Daria Kania-Baran

***

Polecamy także:

KAS wykryła 3300 podrobionych zabawek!

KAS wykryła 3300 podrobionych zabawek!

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera