X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

LEGO Ideas - pierwszy w historii zestaw fortepianowy!

06 sie 2020
źródło i foto: LEGO

Ten nietypowy zestaw LEGO® Ideas Grand Piano został stworzony przez konstruktora LEGO.  Produkt skierowany jest głównie do miłośników muzyki i konstruktorów. 

Najnowszy produkt został zaprojektowany z wykorzystaniem skomplikowanych elementów prawdziwego fortepianu. Dzięki sprytnemu silnikowi i działającym klawiszom, zestaw może być połączony z mobilną aplikacją LEGO Powered Up i odtwarzać muzykę. Model tworzy 3662 elementów.

Model został wymyślony przez nauczyciela muzyki i miłośnika klocków LEGO - Donny'ego Chena, który skomentował to całe przedsięwzięcie tymi słowami: - Kiedy nie buduję z klocków LEGO, uczę, stroję lub piszę muzykę na moim pianinie. Tak więc, kiedy po raz pierwszy odkryłem LEGO Ideas, wiedziałem, że chcę zbudować coś, co nie tylko połączy moje dwie pasje, ale także będzie wyglądać oszałamiająco. To prawdziwy zaszczyt, że mój pomysł został zrealizowany przez utalentowanych ludzi z Grupy LEGO i mam nadzieję, że sprawi on radość wszystkim innym fanom muzyki, którzy głosowali na ten pomysł na platformie LEGO Ideas.

- Otrzymujemy tak wiele niesamowitych koncepcji przesłanych za pośrednictwem naszej platformy LEGO Ideas, ale kiedy zobaczyliśmy projekt fortepianu Donny'ego, naprawdę wyróżniał się jako coś niezwykłego, z wielkim potencjałem, aby stać się naprawdę wyjątkowym Zestaw LEGO  - skomentował Federico Begher, wiceprezes ds. Globalnego marketingu w Grupie LEGO.

LEGO Ideas - pierwszy w historii zestaw fortepianowy!

Nowy zestaw od LEGO to tylko jeden z przykładów inicjatyw tej grupy, których celem jest inspirowanie młodych konstruktorów do budowania różnych elementów.

To [red.] Zupełnie nowy zestaw, to arcydzieło rzemiosła i innowacji, zawierające wszystkie elementy prawdziwego fortepianu, aby zapewnić autentyczne wrażenia muzyczne w formie klocków LEGO. Te autentyczne funkcje obejmują zdejmowaną 25-klawiszową klawiaturę, górną pokrywę, którą można podeprzeć, autentyczną akcję młotka oraz ruchomy amortyzator i pedał, które sprawiają, że LEGO® Ideas Grand Piano ™ jest tak piękny, jak funkcjonalny -czytamy w komunikacie prasowym.

LEGO® Ideas Grand Piano ™ jest dostępny na LEGO.com i w certyfikowanych sklepach LEGO od 1 sierpnia br.

***

Polecamy także:

Mattel z nieoczekiwanymi zyskami w drugim kwartale!

Mattel z nieoczekiwanymi zyskami w drugim kwartale!

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera