X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

LEGO® otwiera swój flagowy sklep w Hangzhou

01 Lip 2020

źródło i foto: newsroom lego

Z okazji lokalnego dziedzictwa kulturowego i kreatywnej zabawy, LEGO® otwiera swój nowy sklep flagowy w Hangzhou.

W dniu 26 czerwca 2020  w stolicy prowincji Zhejiang w Chinach został otwarty flagowy sklep LEGO®, jest to nowe miejsce dla największych miłośników klocków.

LEGO® otwiera swój flagowy sklep w Hangzhou

Powierzchnia sklepu to 527 metrów kwadratowych, zlokalizowany jest w centrum handlowo-rozrywkowym Hubin. Sklep oferuje kupującym wciągającą i zabawna markę LEGO. Flagowy sklep, położony kilka kroków od West Lake,  które jest kluczowym celem turystyki, dlatego też zafascynuje gości kreatywnymi kompozycjami, mocno związanymi z lokalnym dziedzictwem kulturowym. Budowla która z pewnością przyciągnie każdego kto odwiedzi sklep, to - Model 3D kultowego Broken Bridge nad jeziorem West. Model ten został zbudowany z 694 760 klocków.

Stolik do gry West Lake przedstawia także piękne krajobrazy West Lake, w tym pagodę Six Harmonies i Three Pools Mirroring the Moon, za pomocą modeli 3D zbudowanych z 317 463 klocków LEGO. Została wyznaczona specjalna strefa obok stołu do zabawy, gdzie dzieci i kupujący mogą tworzyć własne arcydzieła.

LEGO® otwiera swój flagowy sklep w Hangzhou

Paul Huang, starszy wiceprezes Grupy LEGO i dyrektor generalny LEGO China, powiedział: Cieszymy się z otwarcia naszego nowego flagowego sklepu w Hangzhou, mieście znanym ze swojej kultury i historii. Dzięki unikalne zaprojektowanemu sklepowi możemy kontaktować się z większą liczbą lokalnych dzieci i fanów, zapewniając im wciągające, zabawne i kreatywne zakupy. Co ważniejsze, możemy dotrzeć do większej liczby chińskich dzieci i wspierać je w nauce poprzez zabawę.

Grupa LEGO przed otwarciem sklepu, przekazała zestawy zabawek dla Centrum pomocy dzieciom w Hangzhou, aby wesprzeć trudna sytuacje w mieści, wywołując tym samym uśmiech dzieci poprzez naukę i zabawę.

Hangzhou to czwarty flagowy sklep LEGO, który LEGO Group otworzył w Chinach od pierwszego w Shanghai Disney Town w 2016 roku. Kolejne  sklepy LEGO znajdują się na Placu Ludowym w Szanghaju i Wangfujing w Pekinie. Piąty flagowy sklep LEGO w Chinach ma zostać otwarty w Shenzhen w końcu tego roku.

autor: Dorota Kubańska

***

Polecamy także:

Model łódzkiej elektrowni od LEGO może trafić do sprzedaży!

 

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera