X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Na czym polega innowacyjność e-wózka firmy CYBEX?

25 Cze 2020

zródło: cybex-online.com/pl

CYBEX jako światowy pionier w dziedzinie produktów dziecięcych zaskakuje innowacyjnością! Rewolucyjne technologie, oraz nowoczesny design pozwoliły na stworzenie pierwszego e-wózka w modelu E-PRIME.

e-wózek od CYBEX to doskonałe rozwiązanie i wsparcie dla wszystkich rodziców. e-PRIAM oferuje elektryczne wspomaganie, dopasowane do potrzeby rodzica, ułatwiając codzienne spacery z dziećmi. Dzięki e-wózkowi klienci nie tylko oszczędzają energię, ale także zyskują swobodę poruszania się.

Dlaczego warto mieć e-wózek w ofercie swojego sklepu?

Klienci coraz częściej szukają inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań wybierając wózek dla dziecka. Wybór Klienta bardzo często dopasowywany jest do jego stylu życia. e-PRIAM jest modelem idealnie dopasowującym takich się do potrzeb.

Ułatwia spacery pod górę, w dół oraz intuicyjnie dostosowuje siłę wspomagania podczas jazdy po nierównych nawierzchniach, takich jak piasek, żwir lub kostka brukowa. Prowadzenie obciążonego wózka po trudnych terenach jest wyjątkowo przyjemne.

Badania i testy e-wózka - zaskakujące wyniki!

e-PRIAM wymagał wyjątkowo rygorystycznych testów. Ponad 100 wózków elektrycznych zostało przekazanych do badania niezależnym testerom w 14 różnych krajach. Podczas testów "e-wózek" pokonał  41 000 kilometrów, co jest równe obwodowi Ziemi!

Tereny wykorzystane do testów to min.: Dubaj - palące piaski, Finlandia- śnieg. e-PRIAM został poddany testom wytrzymałościowym w ekstremalnych temperaturach i na dużych wysokościach. Uzyskane wyniki  przyczyniły się do rozwoju światowej klasy wózka elektrycznego.

Zalety e-wózka

Wspomaganie podczas jazdy pod górę - po uruchomieniu funkcji wspomagania, e-PRIAM monitoruje siłę nacisku i ułatwia wejście pod stromy podjazd z obciążonym wózkiem. System ten idealnie dopasowuje się również do wagi dziecka.

Na czym polega innowacyjność e-wózka firmy CYBEX?

Wspomaganie podczas jazdy po nierównych nawierzchniach - podróże z e-wózkiem to przede wszystkim łatwość poruszania się po trudnym terenie, takim jak piaszczyste plaże, wiejskie ścieżki lub zaśnieżone ulice.

Na czym polega innowacyjność e-wózka firmy CYBEX?Wspomaganie podczas jazdy w dół - dzięki systemowi wspomagania wózek odpowiednio spowalnia podczas zjazdu. Funkcja ta idealnie dopasowuje się do wagi dziecka.

autor: Dorota Kubańska

***

Polecamy także:

Polski producent wózków, oferujący innowacyjną usługę serwisową

Polski producent wózków, oferujący innowacyjną usługę serwisową

 

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera