X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Najciekawsze zabawki interaktywne, które warto mieć w ofercie swojego sklepu

26 Cze 2020
zródło: ceneo.pl

 

Zabawki, które mają za zadanie stymulować wyobraźnie i koordynację wzrokową dzieci to zabawki interaktywne. Dopasowując ofertę do asortymentu swojego sklepu warto zwrócić uwagę na 3 ważne aspekty.

Czym się kierować wybierając zabawki interaktywne, do oferty swojego sklepu? 

Bezpieczeństwo- zabawki interaktywne dla maluchów powinny być wykonane z trwałych materiałów, nie powinny zawierać drobnych i wystających elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie. Ważną kwestia na którą warto zwrócić uwagę jest wytrzymałość przedmiotów, jak również właśnie materiał z jakiego wykonana jest zabawka. W ich składzie nie powinny znajdować się szkodliwe substancje, takie jak: pochodne kwasu ftalowego,PAK, barwników azowych, formaldehydów czy metali ciężkich. Dobierając ofertę do swojego sklepu bardzo ważne jest sprawdzenie czy dana zabawka interaktywna posiada odpowiednie atesty, które są najważniejszą gwarancją bezpieczeństwa.

Wiek dziecka - ma ogromne znaczenie przy wyborze asortymentu do oferty sklepu, ponieważ zabawki interaktywne przystosowywane są do możliwości rozwojowych maluchów. Funkcjonalność zabawek interaktywnych, ma przede wszystkim pobudzać zdolności manualne, poznawcze oraz wyobraźnie, ale również efekty dźwiękowe - wszystko to dostosowane jest do wieku dziecka.

Zainteresowania - klienci bardzo często szukają w asortymencie sklepów oferty zabawek o szerokim wachlarzu tematycznym. W swojej ofercie warto posiadać tematykę : małego sportowca, naukowca, artysty, kucharza , pasjonata dinozaurów, przyrody czy kosmosu.

MUST HAVE w ofercie Twojego sklepu:

Klocki magnetyczne Kooglo Mini Natural

Drewniane klocki to doskonała zabawka zarówno dla wyobraźni, jak i dla zdolności manualnych. Fenomenem klocków jest to że, posiadają w ściankach magnes, który stabilizuje konstrukcje i powstrzymają klocki przed rozpadaniem się podczas budowy. Dodatkową wartością jest fakt, że klocki te produkowane są w Polsce. Materiał z którego są wykonane, jest to drewno bukowe z lokalnych lasów. Pomysł na stworzenie magnetycznych klocków jest chroniony patentem przez producenta.

Najciekawsze zabawki interaktywne, które warto mieć w ofercie swojego sklepu

 Robot kulka- Sphero SPRK Edition

Zabawka dla dzieci przeznaczona do współpracy ze smartfonami (platformy iOS i Android). Dzięki kompatybilnie działającej aplikacji, możemy nauczyć robota reagowania na różne sytuacje, tworząc program za pomocą wizualnego, prostego w obsłudze edytora. Robot kulka przeznaczony jest dla użytkowników w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Starsze dzieci bez trudu opanują najprostsze funkcje, żeby w późniejszym czasie przenosić swoją zabawę na coraz wyższy poziom.

Najciekawsze zabawki interaktywne, które warto mieć w ofercie swojego sklepu

 Hodowla kryształów KidzLabs

Zabawka pozwala na stworzenie trzech rodzajów kryształów, różniących się między sobą kolorami i kształtem. Zestaw zawiera pojemniki, pozwalające na eksponowanie stworzonych własnoręcznie eksponatów, pobudzają przy tym mocno kreatywność dziecka. W pudełku znajdziemy wszystkie składniki, jakie potrzebujemy do eksperymentu - opakowania krystalicznego proszku w kilku rodzajach (m.in.świecący w ciemności) miseczkę i łyżkę do mieszania.

Najciekawsze zabawki interaktywne, które warto mieć w ofercie swojego sklepu

autor: Dorota Kubańska

 

 

***

Polecamy także:

 

Instrumenty muzyczne da dzieci jako ciekawy asortyment dla sklepu z zabawkami

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera