X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Nowa kolekcja marki NULLI już na rynku!

03 wrz 2020
źródło: informacja prasowa

Nulli, marka oferująca wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt i starszych dzieci przygotowała wyjątkową kolekcję otulaczy i pieluszek OTULLI, stworzonych ze 100% tkaniny bambusowej.

Kolekcja OTULLI wykonana jest z naturalnej tkaniny. Jest to w 100% tkanina bambusowa, ozdobiona wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Bambus ma właściwości antybakteryjne, co czyni go bardziej odpornym na pasożyty i nie wymaga używania pestycydów w hodowli. Dzięki wyjątkowym cechom tkanina bambusowa jest przyjemna, otula dając poczucie ciepła i komfortu oraz chłodzi w upalne dni, izolując gorące powietrze od skóry maluszka.

Nowa kolekcja OTULLI to otulacze dostępne w trzech wielkościach oraz pomocnicze pieluszki pakowane po 3 lub po 5 szt. Tkanina bambusowa ma lekki splot i jest jednym z ulubionych materiałów mam, ponieważ wykonane z niej produkty mają moc zastosowań.

Otulacz bambusowy z kolekcji OTULLI to must have każdej wyprawki i stylowy dodatek pomocny dla mam pociech w każdym wieku. Otulacz ozdobiony jest wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Dodatkowo, włókna bambusowe są niezwykle przyjemne w dotyku dlatego są tak lubiane zarówno przez mamy, jak i przez dzieci.

Otulacz bambusowy OTULLI ma wiele zastosowań:

  • idealnie sprawdzi się w domu, jak i na dworze,
  • jako otulacz do spowijania noworodka (swaddling),
  • okrycie do otulania niemowlaka,
  • ochrona od ulewania na ramię opiekuna,
  • otulacz podczas karmienia piersią,
  • podkład do przewijania,
  • osłonka przed wiatrem,
  • osłonka przed słońcem,
  • kocyk w upalne dni,
  • ręcznik na plażę.

Pieluszki bambusowe z kolekcji OTULLI to niezawodny zestaw pomocny dla każdej mamy. Pieluszki OTULLI dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieszczą się nawet do kieszeni, dzięki czemu uratują niejedną mamę z mokrej opresji. Ulewanie, zabawa gryzakiem czy rozlany napój nie będą problematyczne. Pieluszki z kolekcji OTULLI ozdobione są wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Dodatkowo, włókna bambusowe są niezwykle przyjemne w dotyku dlatego są tak lubiane zarówno przez mamy, jak i przez dzieci.

Polecamy także:

Niebanalny i stylowy basic dla najmłodszych - rozmowa z marką COODO

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera