X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Nowa rzeczywistość, nowa branża eventowa. Jej drugie imię to „bezpieczeństwo”

19 sie 2020
artykuł partnerski

Czas na pytania już minął. Teraz moment na odpowiedzi. Branża eventowa zmieniła się w imię bezpieczeństwa. Jak do tego zagadnienia podchodzi firma IC Events - organizator Targów KIDS Trade Show ?

Żeby w czasach kryzysu gospodarczego biznes poszedł do przodu, potrzeba konkretnych i przemyślanych działań, które go to tego popchną. Niezbędne są targi i konferencje, stanowiące platformę tworzenia relacji i wymiany poglądów. Eventy odgrywają kluczową rolę w odbudowie biznesu i sieci kontaktów po okresie stagnacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Są możliwością manifestacji siły i stabilności firm, które przetrwały zahamowanie ekonomiczne i wracają z nowymi rozwiązaniami. To również szansa na prześcignięcie konkurencji, która w czasach niepewności nie decydowała się na promocję marki.

Ostatnie miesiące to dla całej branży czas intensywnej pracy i dostosowywania się do tego, jak wygląda „nowa rzeczywistość”. Pandemia wymusiła stworzenie kreatywnych rozwiązań, które umożliwią dalszy rozwój biznesu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim, którzy od niego zależą.

Firma IC Events, organizator Targów Kids Trade Show dba o to, by z każdego organizowanego przez nich wydarzenia, odwiedzający mogli wynieść nie tylko jak najwięcej wiedzy, ale także rozwiązania, które pomogą im w dalszym rozwoju zawodowym i osobistym. Nowym wyzwaniem stało się zadbanie o stuprocentowe bezpieczeństwo, jak również komfort. Tygodnie intensywnej pracy i konsultacji dają nam pewność, że są w stanie je zapewnić.

Jak to zrobią przy okazji Targów Kids Trade Show? :

  • dostosują się do wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia
  • postawią punkty dezynfekcyjne w różnych miejscach obiektów
  • udostępnią punkty zakupu maseczek ochronnych
  • ograniczą liczbę odwiedzających, by w kameralnej atmosferze móc cieszyć się konferencjami i targami
  • zwiększą dystans społeczny pomiędzy uczestnikami, dzięki przemyślanemu ciągowi komunikacyjnemu, by ograniczyć zbędny kontakt pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami
  • rejestrację przeprowadzą wyłącznie online

Priorytetem całej branży jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wystawców, gości i pracowników na każdym etapie realizacji poszczególnych wydarzeń. IC Events jest gotowe na powrót i zadbanie o każdy szczegół, aby zapewnić bezpieczeństwo odwiedzających wydarzenie, jakim są Targi Kids Trade Show.

Najbliższe eventy IC Events:

eTradeShow – 10 września 2020, Warszawa
FIWE Fitness Trade Show – 18-20 września, Warszawa
Marketing Management Congress – 23 września, Warszawa
National Sales Congress – 24 września, Warszawa
Fashion Market Square – 26-27 września, Warszawa

Kolejna edycja Targów Kids Trade Show odbędzie się już w przyszłym roku - 20 października!

Zapraszamy!

Polecamy także:

Nagroda “2020 KOREA CONSUMER’S TOP BRAND AWARD” w rękach polskiej marki kosmetycznej!

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera