X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Nowy dyrektor ds. digital w firmie Oh!sokiddy

08 lip 2020
źródło: materiały prasowe

Oh!sokiddy, to marka z branży baby care, działająca w e-commerce. Zespół tej firmy wesprze nowa osoba, która obejmie stanowisko dyrektora ds. digital.

Szymon Jaworki swoje dwunastoletnie doświadczenie zdobywał min. w Cyfrowym  Polsacie , beGLOSSY i w Grupie Merlin.

Nowy dyrektor ds. digital w firmie Oh!sokiddy

Szymon Jaworski w Oh!sokiddy odpowiedzialny będzie za za stworzenie, wdrożenie i realizację strategii digital, sprzedaż produktów z portfolio marki oraz zarządzanie budżetem marketingowym. Będzie również realizował projekty IT związane z rozwojem platformy, min. te wynikające z uruchomienia platformy marketplace.

Nowe stanowisko w firmie Oh!sokiddy  ma związek z dynamicznym  rozwojem marki , który wpierany jest przez inwestycję funduszu RKKVC.

Oh!sokiddy to platforma e-commerce i marketplace rynku baby care. Strategia marki opiera się na promocji i sprzedaży produktów znanych marek. Działania te dotyczą również pozyskania i wsparcia sprzedażowego marek niszowych. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów dla mam i dzieci znajdujących się w obszarze zainteresowań platformy jest jakość, bezpieczeństwo oraz wyjątkowy design. Firma jest częścią portfela spółek RKKVC funduszu inwestycyjnego Venture Capital, który wspiera najciekawsze start-up'y z regionu Europy Centralnej.

***

Polecamy także:

Potrójne, prestiżowe wyróżnienie dla polskiego producenta COBI Factory S.A.

Potrójne, prestiżowe wyróżnienie dla polskiego producenta COBI Factory S.A.  

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera