X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Sieć Stokrotka startuje z nową akcją lojalnościową!

31 sierpnia 2020
źródło: www.wiadomoscihandlowe.pl

Za zakupy w sklepach sieci Stokrotka, będzie można zdobywać gadżety nawiązujące do popularnego filmu „Minionki”. 

W ramach akcji klienci, którzy dokonają zakupów w sieci Stokrotka za min. 45 zł otrzymają specjalne saszetki związane z bohaterami filmu „The Minions”, zawierające znaczki, które mogą podlegać wymianie na produkty promocyjne oraz figurki „Runners” z wizerunkami 30 różnych Minionków.

– Kampanie lojalnościowe Stokrotki od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. Kultowe Minionki podbiły serca najmłodszych oraz ich rodziców. Jesteśmy przekonani, że również nasza akcja będzie prawdziwą gratką dla ich fanów i zachęci do zakupów w naszych sklepach. – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Stokrotka.

Znaczki powinny być przyklejane na Kartę Kolekcjonerską, którą można otrzymać  przy kasie oraz stanowisku ekspozycyjnym. Zebranie pięciu takich znaczków umożliwia zakup, z 70 proc. rabatem, unikatowego kubka z grafiką z bohaterami serii filmów o Minionkach. W kolekcji można mieć także pluszową zabawką, która może być atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, ponieważ jest pluszakiem antystresowym. Seria kubków obejmuje sześć różnych wzorów i sześć różnych maskotek.

Promocja trwa do 04.11.2020. Szczegółowe informacje i regulamin akcji dostępne są na stronie. Na potrzeby kampanii przygotowano spoty telewizyjne, które będą emitowane w największych stacjach telewizyjnych: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN24, TVN 7 i Puls2 oraz kanałach tematycznych, m.in.: Cartoon Network i Disney Channel. Firma zamierza również wykorzystać firmowe kanały do komunikacji z klientami, w tym: materiały POS w sklepach, gazetki promocyjne, stronę internetową oraz media społecznościowe. Dodatkowo działania promocyjne będą wspierane przez billboardy na terenie całej Polski.

Polecamy także:

Wirtualny trener Banku Pekao S.A. uczy dzieci zarządzania finansami

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera