X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

TOP 10 najlepszych sklepów dziecięcych według Opineo

04 listopad 2020
źródło: Opineo

Opineo opublikowało najnowszy ranking sklepów internetowych z branży dziecięcej. W TOP 10 wskazano najlepiej oceniane sklepy dziecięce. Ranking opiera się na wystawionych opiniach sklepów internetowych, po dokonanych zakupach.

W rankingu wyróżniono sklepy, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy uzyskały największą liczbę opinii oraz utrzymały najwyższą średnią ocen klientów. Do ścisłej trójki sklepów dziecięcych zakwalifikowano:

źródło: Opineo
1. elfi.pl

Ten internetowy sklep jeszcze do niedawna znany był jako witryna listydomikolaja.pl i dzięki właśnie tym listom zyskał popularność. Elfi.pl oferuje bowiem nietypową usługę - video listy od św. Mikołaja. Sklep otrzymał średnią ocen na poziomie 4,97 oraz 100% wskaźnik poleceń.

2. Manito.pl

Manito.pl oferuje klientom bardzo duży wybór puzzli i gier dla dzieci w każdym wieku. W asortymencie sklepu znajdziemy także akcesoria dla mam. Klienci cenią ten sklep za jakość obsługi, zgodność produktów z opisem oraz szybką wysyłkę. Manito.pl cieszy się średnią opinii na poziomie 4,79 oraz wskaźnikiem poleceń 98%.

3. Humbi.pl

Ten sklep w klasyfikacji Opineo po raz kolejny zajmuje czołowe miejsce. Humbi.pl oferuje przede wszystkim ogromny wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku. Znajdziemy tam również wyposażenie pokoju dziecięcego i foteliki samochodowe. Ten sklep cieszy się 100% wskaźnikiem poleceń. W rankingu zyskał średnią ocen - 4.94.

W klasyfikacji znalazły się też znane sklepy online z branży dziecięcej. Takie jak:  Sklepdorotka.pl, Scandinavianbaby.pl,  Neorobot.pl, Klocki.edu.pl czy Morelkowe.pl. Poniżej znajduje się tabela z TOP 10 najlepiej ocenianych sklepów dziecięcych:

źródło: Opineo
O rankingu Opineo.pl

E-sklepy w rankingu Opineo oceniane są przez tych klientów, którzy faktycznie zrobili  zakupy w danych sklepach. Oceniający przyznają punkty od 1 do 5 w kliku kategoriach. Oceniają szybkość dostarczenia towaru, ogólną jakość obsługi klienta oraz sposób zapakowania przesyłki. Poza tym deklarują, czy poleciliby sklep znajomym, czy nie. Ten coroczny ranking przeprowadzany jest niezmiennie od 2010 roku. Partnerem merytorycznym badania jest firma Nielsen.

***

Polecamy także:

TikTok - czy warto prowadzić firmowy profil?

 

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera