X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Toruńska galeria handlowa stworzyła przestrzeń dla dzieci!

27 Lip 2020
źródło: www.propertydesign.pl

Toruńskie Nowe Bielawy to jedno z najdłużej istniejących w mieście centrów handlowych. Odkąd przejęła je firma Newbridge Poland, obiekt nieustannie się modernizuje. Teraz jego właściciel postanowił stworzyć nowoczesny plac zabaw. Ma on powierzchnię blisko 20 m kw. i jest dostępny w godzinach otwarcia centrum.

To już kolejne miejsce zabawy dla najmłodszych w toruńskim obiekcie, ale pierwsze o tak dużej powierzchni i z tak szerokim wyborem atrakcji. Do tej pory do dyspozycji maluchów był wydzielony punkt z zabawkami i grami interaktywnymi. Wkomponowany był bezpośrednio w strefę restauracyjną. Aktualnie rodzice mogą skorzystać także z m.in. krzesełek do karmienia, podgrzewacza do butelek czy kuchenki mikrofalowej.

Na terenie nowopowstałego placu zabaw znalazły się meble dostosowane do potrzeb i wzrostu dzieci. Dostępne są m.in. stolik z krzesełkami, przy którym mogą się bawić, regały i półki, gdzie można zostawić buty na zmianę lub okrycia wierzchnie, a także energooszczędne lampki LED. Strefa została tak zaaranżowana, by przenieść maluchy w podwodny świat. Wewnątrz znajdziemy m.in. kolorowe bujaki w kształcie rybki, foki czy statku, a także inne akcesoria w morskim klimacie. Wszystkie te elementy pobudzają wyobraźnię.

Wewnątrz czeka również wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. zjeżdżalnia, duża tablica do rysowania, gra logiczna „kółko i krzyżyk” i wielobarwne zabawki. Teren został odgrodzony specjalnymi pufami, zapewniającymi bezpieczeństwo podczas zabawy. Komfort małym użytkownikom zapewni także miękka wykładzina.

Znajdzie się również miejsce dla rodziców. Ci odpoczywając na wygodnych siedziskach, mogą obserwować swoje dzieci podczas zabawy. – Takie miejsce było bardzo potrzebne. Z jednej strony to przestrzeń wypoczynku, gdzie mogą przystanąć opiekunowie w trakcie zakupów, kiedy maluch się niecierpliwi, nudzi lub po prostu chce odpocząć. Z drugiej strony, plac pełni rolę strefy rozrywki, gdzie najmłodsi mogą się wyszaleć, spędzić czas z rówieśnikami, oraz rozwijać swoje pasje – wyjaśnia Marta Drzewiecka, przedstawicielka właściciela Centrum Nowe Bielawy w Toruniu.

Polecamy także:

Wakacyjne nowości książkowe dla dzieci!

Wakacyjne nowości książkowe dla dzieci!

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera