X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Trefl zostaje wydawcą książek dla dzieci!

13 października 2020
źródło: informacje prasowe

Trefl SA jest jednym z największych producentów puzzli i gier planszowych na świecie z dystrybucją do 50 krajów. 14 października debiutuje jako wydawca książek.

Wydawnictwo Trefl powstało z inicjatywy właściciela Grupy Trefl, Kazimierza Wierzbickiego, który planuje jego intensywny rozwój. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe, mediowe oraz spółki sportowe.

Trefl SA jest jednym z największych producentów puzzli na świecie z dystrybucją do 50 krajów. Dzięki bliskiej współpracy Trefla SA, KAZ Studio i Trefl Factory – Wydawnictwo ma również szansę kreowania niestandardowych rozwiązań koncepcyjnych i produkcyjnych.

Wydawnictwo stanowi naturalne poszerzenie działalności Grupy o wysokojakościowe książki dla dzieci i ich rodziców. Budują bezpieczne uniwersum wspierające rozwój dziecka i rodzica, na różnych etapach.

Pierwsza kolekcja: Dobranoc, Trefliki na noc pokazuje, jak książki będą wydawane: z pomysłem, w odpowiedzi na realne potrzeby dzieci i rodziców, zabawnie, blisko dziecka, z czułością wobec rodzica i małych odbiorców.

Wydawnictwo tworzy zaangażowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w książce dla dzieci. W jego strukturach jest między innymi Marta Konior (Dyrektor Generalna) i Magdalena Talar (Redaktor Naczelna).

Kolekcja Dobranoc, Trefliki na noc

Wieczory z małym dzieckiem to wyzwanie dla niemal każdego rodzica. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak!

Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu, Magdaleną Komstą, kolekcja 18 KSIĄŻEK oraz wielu GIER I ZABAW bazuje na metodzie, która krok po kroku układa cały wieczór w szereg pozytywnych czynności. Zmienia sprzątanie zabawek, kolację, kąpiel, mycie zębów czy zgaszenie światła w rozwijającą zabawę i pozwala dzieciom nabrać prawidłowych nawyków związanych ze snem. Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Przez wszystkie te etapy prowadzą bohaterowie bezpiecznych polskich animacji „Rodzina Treflików” i „Bobaski i Miś” w reżyserii Marka Skrobeckiego.

Kolekcja trafi do sprzedaży 14 października i dostępna będzie w dwóch kategoriach wiekowych: 0-2 oraz 3-6.

Polecamy także:

7 pomysłów, jak obniżyć koszty prowadzenia własnej firmy

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera