X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Wanienka dla dzieci-TOP 5 najpopularniejszych produktów

23 cze 2020
*źródło: skąpiec.pl 
*foto: freepik.pl

TOP 5 najpopularniejszych produktów z kategorii wanienki dla dzieci pomoże Ci w podjęciu dobrej decyzji które produkty warto mieć w asortymencie swojego sklepu. Przy tworzeniu rankingu brana jest pod uwagę popularność produktów w porównywarce Skąpiec.pl. Ranking aktualizowany jest raz w miesiącu i jest odzwierciedleniem aktualnych trendów danej kategorii. 

***

Numer 1 w rankingu - Beaba Wanienka Cameleo

 

TOP 5 najpopularniejszych wanienek dla dzieci Wanienka Camele’o do kąpieli to produkt zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Posiada ergonomiczny, opływowy kształt i szerokie krawędzie, co ułatwia jej  trzymanie i stabilność. Wewnątrz zastosowany został miękki w dotyku, satynowy, antypoślizgowy materiał, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort dziecka podczas kąpieli. Na dnie wanienki znajduje się korek i odpływ, odprowadzający wodę. Wanienkę można stosować zarówno jako zwykłą wanienkę, jak również zamocować ją na uchwytach lub stojaku z tej samej linii. Po zamontowaniu na stojaku wanienka jest całkowicie stabilna, a dodatkowo zestaw ten zapewnia komfortową pozycję do kąpania dziecka, bez konieczności pochylania się.

Numer 2 w rankingu - Shnuggle Wanienka z piankowym oparciem Ocean

TOP 5 najpopularniejszych wanienek dla dzieci Wanienka Shnuggle to rozwiązanie stworzone dla nowoczesnych rodziców, którzy cenią sobie wysoką funkcjonalność, jak również dbają o bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka. Innowacyjność wanienki polega na wyjątkowo kompaktowej formie, która zapewnia funkcjonalność tradycyjnej wanienki, a jednocześnie ogranicza ilość zajmowanego miejsca. Odpowiednio wyprofilowany kształt sprawia, że maluch ma zapewnione oparcie, a wygięte dno zabezpiecza przed zsunięciem się. Dziecko znajduje się w wygodnej i bezpiecznej pozycji, dzięki temu kąpiel jest bezstresowa i bezproblemowa. Kształt wanienki ma wpływa na wolniejsze "stygnięcie wody"- można ją  również wstawić do zlewu podczas kąpieli, by kąpiel była jeszcze wygodniejsza.

Numer 3 w rankingu - Maltex LULU DESIGN wanienka z korkiem i mata antypoślizgową

TOP 5 najpopularniejszych wanienek dla dzieci

Wanienka z kolekcji Lulu Design, stworzona jest z myślą o pielęgnacji dzieci i niemowląt. Wyposażona została w korek odpływowy oraz dwa miejsca na akcesoria kąpielowe. Jest bezpieczna i wygodna dzięki temu  dziecku nie grozi poślizg -  wyposażona jest w specjalną matę antypoślizgową. Produkt może być stosowany wraz ze uniwersalnymi stojakami pod wanienkę, wówczas rodzic nie obciąża kręgosłupa podczas kąpieli maluszka.

Numer 4 w rankingu - Skip Hop wanienka moby wieloryb

 

TOP 5 najpopularniejszych wanienek dla dzieci

Ta wielofunkcyjna wanienka do kąpieli rośnie wraz z dzieckiem – począwszy od noworodka, przez niemowlę kończąc na dziecku samodzielnie siedzącym. Siedzisko można zamocować w dwóch ergonomicznych pozycjach: wyższej, wspierającej całe ciało dziecka i niższej, wspierającej pozycję siedzącą. Siedzisko wanienki wykonane jest z podwójnej siateczki, oraz komfortowo zakończonych brzegów które, bezpiecznie podtrzymuje dziecko "od stóp do głów". Miękkie siedzisko idealnie dopasowuje się kształtem do dziecka, dzięki temu umożliwia niemowlętom naukę siadania. Siedzisko można również wyjąć z wanny, kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć.

Wanienka rośnie wraz z dzieckiem towarzysząc dziecku podczas trzech kluczowych etapów:
Etap 1: Noworodek (0-3 miesięcy; do 7 kg)
Etap 2: Niemowlę (3-6 miesiące, do 9 kg)
Etap 3: Dziecko samodzielnie siedzące (6+ miesięcy, do 11 kg)

Posiada: obrotowy hak do zawieszania na wieszaku czy prysznicu, antypoślizgowe wnętrze, korek spustowy, oraz nie zawiera PVC, ftalanów"

Numer 5 w rankingu - Childhome wanienka biała

 

 

Bardzo wygodna wanienka - zarówno dla dziecka jak i dla kąpiącego rodzica ze względu na swoją szerokość. Wanienka ma wycięty otworek i praktyczną dokręcaną rurkę, która odprowadzi wodę do umywalki lub dużej miski. Pasuje do składanego stojaka z kolekcji Childhome.

 

Ranking aktualizowany jest raz w miesiącu na podstawie aktualnych trendów konsumenckich.

autor: Dorota Kubańska

 

***

Polecamy także:

Elektryczna kołyska dla dziecka - czy warto mieć ją w asortymencie?

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera