X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Zdrowy sen dziecka - marka Hilding Anders prezentuje hit wśród materacy dla najmłodszych!

01 Paź 2020
źródło: materiały prasowe

Każdy rodzic jako priorytet stawia zdrowie własnych dzieci. Przejawia się to zarówno w sposobie odżywiania, jak również w wyborze akcesorii oraz mebli, wspomagających ich prawidłowy wzrost. Aby pomóc rodzicom w tych trudnych wyborach, producenci oraz właściciele sklepów powinni zaopatrywać się w sprawdzone i przebadane towary. Przykładem może być prezentowana marka Hilding Anders, produkująca materace dla maluchów. Co je wyróżnia?

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swojej ofercie posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem.

Marka Hilding wychodzi z założenia, że nie istnieje "najlepsze łóżko", lecz takie, które jest najbardziej odpowiednie dla danej osoby. W ramach tego myślenia firma stworzyła swój własny ośrodek badawczy - Laboratorium Dobrego Snu w Szwajcarii. Tam produkty Hilding testowane są pod kątem potrzeb konsumenta.

Firma poddaje wszystkie swoje materace testom na wytrzymałość. Dodatkowo badają materacyki dla najmłodszych pod względem obecności metali ciężkich, które w znacznym stopniu zaburzają zdrowy sen. Marka ta może szczycić się rekomendacją Instytutu Matki i Dziecka.

Produkty Hilding można znaleźć w dużych sieciach, takich jak IKEA, czy Agata Meble, ale także u mniejszych, innowacyjnych dystrybutorów jak Sleepmed.

Dlaczego warto wybrać materace Sleepmed do swojej oferty?

Sleepmed to marka tworząca unikatowe materace z możliwością regulacji twardości. Dokładnie tak! Każdy model posiada min. 4 tryby, zróżnicowane pod względem komfortu. Marka zapewnia 15 lat gwarancji, właściwości prozdrowotne potwierdzone certyfikatem AEH i prawidłowo przespane noce.

Można wyróżnić kilka rodzajów technologii, dzięki którym marka Sleepmed zapewnia najwyższy komfort snu. Zaliczają się do nich:

  • Technologia Airforce - pomaga osiągnąć najwyższy poziom wentylacji i dba o wysoką higienę snu.
  • Pianka termoelastyczna - pomaga w podparciu ciała podczas snu.
  • Sprężyny typu Multi - dzięki nim twoje ciało zostanie podparte 2 razy mocniej niż w przypadku zwykłych sprężyn.
  • Pokrowiec Merced/Probiotex - tkaniny nie dość, że są przyjemne w dotyku, to jeszcze wysokiej jakości. Gwarancja higienicznego snu!

Warto także wspomnieć, że proces produkcyjny marki Sleepmed przebiega pod okiem technologów produkcji materacy z koncernu Hilding Anders.

Należy pamiętać, że podłoże podczas snu jest podstawowym elementem, który wpływa na jakość wypoczynku. Jest to szczególnie ważne, kiedy wybieramy materace dla dzieci. Maluchy potrzebują zdrowo się wysypiać, by móc zdrowo się rozwijać! Dlatego też nasza oferta powinna być wyposażona w materace sprawdzone i bezpieczne.

Polecamy także:

Jesienne, modowe hity dla najmłodszych - nowa kolekcja Cool Club by Smyk

Opublikowane przez: Joanna Łuczkowska
x
Zapisz się do newslettera